Myjnia Ręczna

Czy warto?

Profesjonalna myjnia detailingowa w Lublinie to miejsce, gdzie można zadbać o perfekcyjną czystość swojego auta. W naszej myjni używamy wyłącznie wysokiej jakości kosmetyków samochodowych nie niszczących struktury lakieru. Nasza oferta to zróżnicowane pakiety usług, od ręcznego, bezpiecznego detailingowego mycia karoserii, przez mycie detailingowe wraz z dokładnym sprzątaniem wnętrza, aż po usuwanie ciężkich zabrudzeń w procesie dekontaminacji lakieru.

Chcesz umyć swoje auto?

Skontaktuj się z Nami!

Myjnia Ręczna

Dekontaminacja lakieru

Jedną z najważniejszych usług, świadczonych przez naszych specjalistów w Car Styling Lublin jest profesjonalna renowacja lakieru samochodowego. Korekta lakieru odbywa się poprzez wieloetapowy zabieg usuwający zarysowania z powierzchni lakierniczej i wygładzenie go do uzyskania pożądanego efektu. Nie jest to zatem popularne polerowanie lakieru, które często nie spełnia wymagań współcześnie wykonywanych powłok lakierniczych. Nasze metody są odpowiednio dopasowane do potrzeb obecnie stosowanych lakierów wodnych, które wymagają odpowiedniej obróbki oraz szczególnej uwagi w procesie korekty, a także podczas usuwania zarysowań. Do realizacji usługi wykorzystujemy najlepsze maszyny oraz pasty polerskie dostępne w naszej branży.

Bezpieczne mycie samochodu

Realizując usługę bezpiecznego mycia samochodu przeprowadzamy takie prace jak mycie wstępne aktywną pianą o neutralnym pH, która jest bezpieczna dla wosków; usuwanie zanieczyszczeń organicznych, dokładne mycie felg. Następnie przychodzi czas na mycie zasadnicze samochodu, z wykorzystaniem odpowiedniego szamponu samochodowego. Mycie to nie powoduje zarysowań. Następnie osuszamy karoserię ręcznikami z mikrofibry i nabłyszczamy opony.

Po przeprowadzeniu mycia warto zastanowić się nad woskowaniem auta. To sposób, który pozwala zabezpieczyć lakier na kilka miesięcy – nawet na pół roku. Jest to rozwiązanie szybkie i ekonomiczne. Woskowanie lakieru warto przeprowadzać zarówno w miesiącach zimowych, aby chronić lakier przed działaniem soli drogowej, korozji, opadów atmosferycznych, błota pośniegowego czy mrozu, jak i latem, gdy auto jest narażone na szkodliwe działanie ptasich odchodów, żywicy z drzew oraz na zwiększone promieniowanie słoneczne. Woskowanie auta przeprowadzane w naszym studio to zawsze usługa, którą wykonujemy ręcznie w oparciu o najlepsze woski naturalne i syntetyczne. Taka usługa poprawia walory użytkowe oraz wygląd pojazdu. Ponadto woskowanie lakieru zapewnia podstawową ochronę przed brudem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz ułatwia usuwanie powierzchownych zanieczyszczeń.  W Car Styling Lublin pracujemy z wykorzystaniem wosków najwyższej jakości, znanych jako najbardziej trwałe i  naturalne na świecie.

Detailing wnętrza

Sprzątając wnętrze auta odkurzamy całą kabinę, wraz z kratkami wentylacyjnymi, schowkami i trudno dostępnymi miejscami, myjemy szyby bez pozostawiania smug, nakładamy dressing na deskę rozdzielczą, a nawet aplikujemy wybrany zapach. W pakiecie detailingu wnętrza dbamy nawet o uszczelki i miejsca pod uszczelkami, o wszelkie zawiasy, uchwyty, amortyzatory drzwi oraz klap, szyny, prowadnice foteli, a nawet o wskazane przez klienta ukryte schowki i miejsca wymagające demontażu elementów wewnętrznych.