Korekta Lakieru

Korekta lakieru samochodowego, usuwanie rys

Powłoka elastomerowa to nowoczesne rozwiązanie zabezpieczania powierzchni różnego rodzaju pojazdów, które zaaplikujemy również w Twoim aucie! Car Styling Lublin to akredytowane studio aplikacji powłok elastomerowych Titan Coatings, które nie tylko stanowią warstwę ochronną, ale też nadają niespotykaną głębię i blask lakieru.

czerwone BMW

Chcesz poprawić stan swojego lakieru?

Skontaktuj się z Nami!

Korekta Lakieru

Profesjonalna renowacja lakieru samochodowego

Wspomniany przez nas wieloetapowy proces renowacji lakieru trwa nawet kilka dni roboczych, ale efekt jest spektakularny. Jednocześnie mamy w swojej ofercie trzy warianty usługi. Pierwszy to odświeżanie lakieru, które pozwala na usunięcie hologramów i nabłyszczenie lakieru, dzięki któremu pojazd nabiera świeżego, eleganckiego wyglądu. Drugi wariant to korekta lakieru w pakiecie standard, który jest optymalny dla większości samochodów i dlatego jest wybierany najczęściej przez naszych klientów. Trzecia opcja to pakiet premium, który jest skierowany do najbardziej wymagających klientów. Oczywiście chętnie doradzimy wybór odpowiedniego zakresu usług, stosownie do Twoich potrzeb i oczekiwań.

maszyna rotacyjna marki Rupes

Odświeżanie lakieru

Odświeżanie lakieru to pakiet usług, który pozwala przywrócić blask powłoce lakierniczej. To opcja odpowiednia dla samochodów, które wymagają jedynie drobnej korekty. Efekty zabiegów to usunięcie hologramów, większości zarysowań kolistych, przywrócenie blasku i uzyskanie efektu lustra. Jest to idealna opcja, gdy lakier jest delikatnie uszkodzony, lekko zmatowiały lub zniszczony. Ten pakiet jest chętnie wybierany przez klientów, którzy chcą sprzedać auto, gdyż usługa znacznie podwyższa walory estetyczne pojazdu. Realizacja usługi w ramach tego pakietu trwa najkrócej, 1 do 2 dni i jest najtańszą opcją.